bytebuster: (IT Crowd Jen)
[personal profile] bytebuster
 Mason Lemberg: Не про футболку "Rssia" і не про сина Порошенка.
Це все забудеться післязавтра і ніхто й не згадає.
Але дещо залишиться. В підсвідомості тих, хто не здатен думати самостійно залишиться фекальний сталактит з штампом "Порошенко - зрадник".
І з таких сталактитів цим масам люмпенів вибудовують цілі світи. В кінцевому люмпени носяться з штампами, але пояснити чому так, навести якісь факти вони не можуть.
І тут вже не важливо які це штампи і що роблять для того щоб їх закріпити в підсвідомості:
- чи розказують про розіп'ятого мальчіка в трусіках", щоб закріпити образ фашистів
- чи розказують про партію пушиліна на виборах/злив Маріуполя/ "план гризлова"/показують футболку "Rssia", щоб закріпити штамп "Порошенко - зрадник"
Важливо, що це діє.
Важливо що ресурс залишаться з зрадотонусі і буде й далі випромінювати агресію, буде й далі в опозиції до держави, будучи союзниками агресору.
Важливо, що ресурс й далі не користується мозком, відтак ним можна керувати як заманеться.
Адже, якби користувалися мозком, то цей срач про футболку не мав би ніякого сенсу.

 Max Kolezznikov: Если вам не нравится футболка Миши Порошенко - а не нравится она вам совершенно справедливо - то не голосуйте за Мишу Порошенко на выборах в органы государственной власти Украины. Делов то.
А вообще я офигеваю, с какой хрени люди устраивают вселенские срачи, совершено игнорируя при этом реальные измеримые проблемы, требующие внимания, общественного давления и решения.

 Karl Volokh: Я не собирался, ей-же Богу, вступать в дискуссию по поводу перехода украинского языка на латиницу. Но есть одно важное обстоятельство, о котором, кажется, никто не упоминал: понизится или повысится в результате такого перехода общий уровень грамотности населения? Не спешите с ответом - он далеко не очевиден.
Поясню предмет. Когда язык развивается естественным путём, под влиянием различных факторов многие правила в нем усложняются, появляется все больше исключений из них, слова начинают звучать не так, как пишутся, или, приходя из других языков, писаться не так, как звучат. В результате, уровень грамотности населения сильно падает.
Переход на другой алфавит - реформа, происходящая в соответствии с определёнными правилами, дающими возможность исправить "несоответствия" и тем резко (пусть и искусственно) повысить грамотность населения. Сделать это иным способом невозможно - молодёжь уже никогда не будет массово много читать. Это особенность времени и результат технического прогресса, ругать которую смешно - все равно, что горевать об утере населением навыков верховой езды или искусства работать косой. В результате, выходов два: либо мириться с тотальной безграмотностью, либо проводить реформу языка. Переход на латиницу даст отличную возможность сделать это без особенных усилий и дискуссий с любителями традиций и старины.

 Кілька років тому відомий угорський нацист і антисеміт, член Європарламенту Csanad Szegedi раптом дізнався, що він — єврей, його бабуся пережила Освенцим, а дідусь був в'язнем нацистського табору примусової праці.
Перед цим він заявляв, що «євреї скупили всю Угорщину, і їх присутність в країні ображає національні символи». Крім того, Csanad Szegedi в 2007 році був одним з організаторів відтворення нацистського угруповання «Угорська гвардія», яка брала участь в депортації в табори знищення 550 000 угорських євреїв в роки Голокосту.
Людина, який принесла архівні документи політику-антисеміту, зуміла зняти на відео всю бесіду з ним, включаючи пропозицію купити документи і таким чином втіхаря приховати цю інформацію.
Але Csanad Szegedi відмовив. А потім відеозйомка транслювалася по угорському телебаченню і стала надбанням Інтернету.
Його подєльники по нацистському угрупованню Jobbik, дізнавшись, що їх видатний член - єврей, вигнали його з усіх посад за... спробу дачі хабара.
Тоді Csanad Szegedi пішов з політики, спалив свої футболки і прапори зі свастиками і інші символи патріотизму, і з'їздив до Ізраїлю і в Освенцим, «шукаючи своє коріння». Тепер він розповідає студентам, як перетворився на правовірного єврея, зробив обрізання і став цілком успішний в бізнесі.

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 15:22 (UTC)
rudolf_bochkin: кадр (воїн)
Від: [personal profile] rudolf_bochkin
Як на мене: товариші Михайла Порошенко обличчя "зробили" страшними для фото, а він сам - найстрашнішого монстра Футболкою "зобразив".

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 15:33 (UTC)
rudolf_bochkin: фрагмент (мисль)
Від: [personal profile] rudolf_bochkin
Стосовно латиниці. Грузинам простіше перейти на латиницю - у них лише "Витязь у тигровій шкурі". Абсурд? Цілковитий!!!
Чому писати не так як вимовляється? Навіщо годувати так званих вчОних, що придумують правила - дитину послухайте: як людський розум апробовує рідну мову!
Що робитимемо із скарбами мови предків записаних кирилицею?
Вибачте, пане, зробили репост - то читаю і висловлююсь на Вашому майданчику

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 18:24 (UTC)
rudolf_bochkin: фрагмент (мисль)
Від: [personal profile] rudolf_bochkin
Щодо "Витязя" я одразу наголосив про абсурд.
Щодо "цця" - різновиди діалекту - у нас: "ться" і звучить.
Навіщо переймати саме "такий" досвід?
Що скажете за дитячу "мову"?
Змінено Дата: Неділя, 7 Травень 2017 18:24 (UTC)

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 19:20 (UTC)
rudolf_bochkin: фрагмент картини (Default)
Від: [personal profile] rudolf_bochkin
Не має сенсу переходити на інший шрифт, якщо мова штучно ускладнюється "правилами". Ми вже мали "европу" на одному з каналів і пропозиції "взяти за основу мову діаспори в Канаді". Чому НАМ потрібно переналаштовуватись - через те, що штучне "есперанто" - "русскій язик" використовує кирилицю? Так то ми їм її впровадили!
І взагалі: яка причина переходу? Ускладнити, щоб спростити? Українці історично користувались латиницею і їх насильно перевели на кирилицю? Так і будемо перевзуватись на догоду "політічєской целесеобразності"? Чому на латиницю, а не на арабську вязь?

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 20:52 (UTC)
Від: [personal profile] sassa_nf
"Є багато поважних науковців, які вважають, що варто."

о, господи. Та чи справді?

...

Дата: Неділя, 7 Травень 2017 22:19 (UTC)
Від: [personal profile] sassa_nf
а, ні, то колись. Я думав, із сучасних хтось вкидує.
Сторінку створено Субота, 21 Жовтень 2017 10:19

Жовтень 2017

П В С Ч П С Н
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 2122
23242526272829
3031     
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати