bytebuster: (0-News)
[personal profile] bytebuster
 Pavlo Nuss: Промова Президента Порошенка на Софіївському Майдані сьогодні - була промовою справжнього українського лідера.
Сильна армія, єдина державна мова й помісна церква – основа міцного фундаменту будь-якої держави. Цю істину допоміг усвідомити наш власний гіркий досвід.
Тому під час першої каденції Президент Петро Порошенко зосередив свої зусилля на відродженні Збройних Сил України, розвитку української мови як державної та
створенні помісної православної церкви.
Перемога Президента Порошенка на виборах – це поразка Путіна в Україні та Росії. Це крах його імперських амбіцій і спроб знищити незалежність України, розвалити ЄС і НАТО. Не вийде.

 Mason Lemberg: Сьогодні міністри МЗС 27 чи 28 країн ЄС витратили свій дорогоцінний час для встановлення справедливості і покарання винних за використання хімічної зброї в Сирії. Час таких поважних панів був витрачений не даремно і вбивць сотень тисяч сирійців було покарано. Покарання було страшним:
27 чи 28 міністрів МЗС збиралися для того, щоб відмінити візи аж 4 свнсбакам. Думаю чи це вантажники в аеропорту чи прибиральники?
Європейські стандарти просто вражають.
Але я не про те.
Я про те, що на місці сирійців могли і МОЖЕМО бути й ми. І вічностурбовані пдрси "покарають" чергових чотирьох двірників за вбивства тисяч людей.

Не вірите? То придивіться уважніше, послухайте що каже таваріщь Маас, який займає пост міністра МЗС Німеччини. Послухайте, що він несе, закликаючи "обидві сторони" до деекскалації в українській Керченській протоці.
І санкції вони зараз не вводять, і північний потік -2 не відміняють з надією, що після виборів їм не прийдеться цього робити взагалі.

 Толік-с-прібором: Тут с этими Панцирями , раздолбанными в Сирии любопытный нюанс вылез.
Утром росиянские пропагандоны через арабское издание Al Alam выдали хвастливую статью под заголовком "Бук и Панцирь разрушают миф о непобедимости израильских ВВС», нарисовав бодрящую истинного пацриота картину в голубы красках о том что евреи «боятся бомбить Сирию» после появления в Сирии «Панцирей».
Цитата: «Из-за российских систем «Бук» и «Панцирь» в Сирии «умные» ракеты Израиля теперь недостаточно «умные» и больше не могут достигать своих целей. Средства противовоздушной обороны Дамаска могут противостоять новейшему американскому и израильскому оружию, а также разрушают миф о непобедимых» израильских военно-воздушных силах».
Через несколько часов израильские ВВС показательно, в прямом эфире уничтожили два «Панциря» вместе с экипажами.

 Levitov Allan: Если я правильно понял, то за последние 4 месяца 2018 года, благодаря кампании по борьбе с "серыми" трудоустройствами - на работу "в белую" перевели 500.000 человек.
Пятьсот тысяч. Умножьте это пусть даже на минимальные 700 грн налога в месяц - и вы получите 350.000.000 грн в месяц - на пенсии, на больницы, на дороги.
Это И ЕСТЬ часть борьбы с коррупцией. А не перформансы в костюме покемона.

 Pavlo Nuss: Саакашвили выразил поддержку на выборах президента Украины в 2019 Тимошенко.
Так вот, эта неблагодарная сволочь, Саакавшили, поблагодарил Тимошенко за гуманитарную помощь Грузии от имени правительства Тимошенко в 2008 году.
Ни слова о том, что эту гуманитарную (в том числе) Грузии оказывал Президент Ющенко со своей командой, в том числе при активной помощи Президента Порошенко.
8 августа 2008 года на территорию независимой суверенной Грузии вторглись российские оккупационные войска.
Тогда по инициативе "оранжевых" Верховная Рада голосовала за признание России - странной агрессором.
В 2008 году наш парламент так и не признал Россию страной-агрессором во многом "благодаря" БЮТ - Тимошенко признала агрессором Грузию, и вместе с Путиным хи-хикала над шутками с Ющенко и Саакашвили.
Как же я рад, что мы избавились от этого негодяя Саакашвили, который своей поддержкой кандидатуры Тимошенко фактически предал (очередной раз) грузинский народ.

 Щоразу, коли ви поширюєте цей текст, у світі десь народжується маленький Мевлют Алтинташ.
Сторінку створено П'ятниця, 19 Квітень 2019 03:27

Квітень 2019

П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18192021
22232425262728
2930     
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати