bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московсько-арапський тероризм

 Вашингтон вислав двох кубинських дипломатів. Підставою для видворення двох кубинських дипломатів стали загадкові симптоми у дипломатів США в Гавані.

Трампіада

 ФБР провела обшук у домі трампаньєткі Манафорта
 Військові-трансгендери подали до суду на Трампа через заяви в його Twitter My two cents // Фраза «геї vs. 3.14дораси» засяяла новими фарбами. :)
 Чутки, поржать. Трамп починає день із перегляду позитивних новин про сєбя, любімого. Трампові готують спеціальну папку, яка оновлюється двічі на день.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Пропагондонське угруповання Mail.ru оцінило збиток від виходу з України. Рашист на повному серйозі хоче нас переконати, що втратили лише 1,5% від загального обсягу виручки за підсумками 2017 року.


Санкції

 Кошмар друзів пуйла: нові санкції США виведуть на поверхню мільярди брудних доларів - економіст. Нові санкції США зачеплять інтереси більшості представників російської владної верхівки і виведуть на поверхню мільярди брудних доларів.
 ЄС розширив санкційний список щодо московського терористичного угруповання «Північна Корея». Загалом у санкційному списку ЄС щодо Північної Кореї - 103 фізичні і 57 юридичних осіб.

Пєрєіґрал™

 Встиг, причому буквально за лічені дні до Радіоактівного Пєпла™. Житель «КНДР» вночі переплив по морю у вільну Корею
 Троляка. Трамп подякував Путіну за висилку дипломатів США з моцкви. Трамп упевнений, що таким чином "США зекономлять багато грошей".

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Кінець бєнзоколонкі (поки що — латиноамериканської). Венесуела котиться у прірву: рівень інфляції досяг 250%. Міжнародний валютний фонд очікує рівень інфляції у Венесуелі в наступному році понад 2000%.
 Країни ОПЕК порушили власний договір та збільшили нафтовидобуток. Найбільше видобуток нафти збільшився у Лівії, Нігерії (Южній, ага) та Саудівської Аравії.

У своїй сторонці

 Нацбанк ще зміцнив офіційну гривню до долара та євро. Офіційний курс НБУ на 11 серпня: 100 USD – 2569,2368 гривні; 100 EUR – 3014,2286 гривні
 Уряд на 9 місяців відклав перехід з аналогового на цифрове мовлення

України слава стане

 Катар спростив візовий режим для українців
 Україна минулого року збільшила експорт борошна на 21%. У 2016 році українська продукція експортувалася до 88 країн світу, тоді як роком раніше - до 71 країни.
 Україна за роки незалежності уклала 16 угод про вільну торгівлю, які покривають 45 країн.
 Китай пропонує Житомирщині послуги експорту та імпорту продовольчих товарів
 Україна збільшила експорт цукру в 6 разів
 Скандал навколо Євробачення-2017: Україна має намір судитися за повернення €15 мільйонів, заморожених Швейцарією

За нашу свободу

 "Ви єдині, хто має реальний бойовий досвід проти ворога": генерал США відвідав бійців поблизу Маріуполя My two cents // Генерал армії США чудово розуміє, хто є нашим спільним ворогом.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Суд дозволив провести спеціальне досудове розслідування щодо московського колабораціоніста Арбузова - ГПУ
 Чутки. Суд заарештував гроші, золоті злитки та особисті речі сумнозвісного голови Окружного адмінсуду Києва Вовка

Остання агонія московії

 Духовно. На моцкві обличчя побитого пропагондона з банди «НТВ» використовували в рекламі біляшів
 На моцкві відключать світло, щоб допомогти окупованому Криму
 Імпортозамєстілісь. Московський виробник літаючого корита під красномовною назвою, вибачаюся, «Сосух*й Супєрджет 100» зможе предметно вести перемовини з Іраном про експорт своєї подєлки лише після узгодження «з американською стороною». Московське корито складається з імпортних комплектуючих чуть мєнєє, чєм полностью, і тому не може продаватися без дозволу Госдепу. :) (ахтунґ, фаш.ресурс)

 Поржать. На тимчасово окупованій фашистом Бурятії московити з голодухі здали на брухт ракету від зенітно-ракетного комплексу С-200 "Ангара", яку вони високодуховно вкрали в одній з військових частин - а ракета взяла і вибухнула (сюрпрайз!) Два рашиста улетіли в країну вєчного стєкломоя, ще як мінімум один — на подходє.
Ракета має довжину 11 метрів і масу 7.1 тон My two cents // От такий він, Блуждающій Ваєнторґ. Скоро — по всіх окупованих моцквою територіях.
Ну і так, правильно в інтернетах пишуть. Що це зараз рашня «знаходить» у «ваєнторґє» конвенційні боєприпаси.
А скоро почне «знаходити» ЗМЗ — ядерну, хімічну та бактеіологічну зброю. І здавати на металобрухт. І воно вибухатиме (сюрпрайз!)
І якщо на окуповану Бурятію і інші тимчасово-підконтрольні моцкві території не ввести миротворців ООН (під проводом Яроша, наприклад), то там наступить такий ядерно-хімічно-бактеріологічний апокаліпсис, що планета здригнеться.


 Окрім $6 млрд іздихаючому режиму у Венесуелі, московня терміново дає кредит $1 млрд Узбекистану (ахтунґ, фаш.ресурс)

Як роса на сонці

 Волонтери показали, як іздихаюча моцква у своїй останній агонії стягує військову техніку і тимчасово-живих іхтамнєтів вздовж кордону від Прибалтики до Чорного моря
 Дали по зубах загубленим військам недоімперії: волонтери показали відео знищення ворожої зенітної установки на Донбасі. Терористи підігнали зенітну установку для чергового вечірнього обстрілу Збройних Сил, та її було знищено.
 Тимчасово-живий кремлівський пропагондон із Британії Філліпс знайшов собі шалаву в окупованому Луганську та розповів про весілля My two cents // Сподіваюся, не доживе
 Московсько-фашистські загарбники на Донеччині 20 хвилин тримали і погрожували спостерігачам СММ ОБСЄ
 На диво, ОБСЄ цього разу це помітило і навіть щось твітнуло у Твіторі. В СММ ОБСЄ заявили про грубі порушення Мінських угод з боку московських терористів
 В останню путь. Терорист №1 зібрався у свою останню подорож в окупований Крим, планує зустрітися зі своїми мотоциклістами
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Сторінку створено Середа, 18 Жовтень 2017 14:49

Жовтень 2017

П В С Ч П С Н
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 1819202122
23242526272829
3031     
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати