Тут розповідають речі, які заповнюють «білі плями». Для багатьох нейромережа так і уявляється: матриця сенсорів, далі від цього не йде. Практичних питань у мене було багато. Оскільки я досі не занурювався. Вже на початку цікаво про рівні абстракції. Далі, я так гадаю, про механізми побудови зв'язків. Мій інтерес лежить у галузі формальної лінгвістики. Там взагалі торба, але окремі задачи, я так розумію, можна починати вирішувати вже зараз — мене особисто цікавить розробка граматичного коректора для довільної мови.
Це моя мрія. Я поки що уявляю мету, але не уявляю механізму реалізації. ШІ тут може зарадити, як мені здається. Бо інакше треба самому розробляти еврістики, і це не є універсальним. Ну з ШІ я поки що нічого не пробував і не знаюся на теоретичній частині. І часу нема :(
Спочатку варто усвідомити, як усе це працює, зробити розпізнавалки цифр, як у прикладі (але таки самостійно реалізувати). А потім вже, знаючи можливості технології, намагатися підсунути наявну проблему (мову) і спробувати розробити платформу для неї, з використанням технології.
no subject
no subject
no subject
OTOH, if you dealt with linear algebra, you'd find a monad. E.g. dimensionality reduction.
no subject
Тренував нейронні мережі на кластері лабораторних компів через MPI.
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
no subject
Спочатку варто усвідомити, як усе це працює, зробити розпізнавалки цифр, як у прикладі (але таки самостійно реалізувати).
А потім вже, знаючи можливості технології, намагатися підсунути наявну проблему (мову) і спробувати розробити платформу для неї, з використанням технології.