bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московсько-арапський тероризм

  У Туреччині затримали московського терориста, який планував атаку на військовий літак США
 Схоже, московні не дуже подобається відновлення дипломатичних стосунків США та Куби: Чутки: Американські дипломати зазнали ультразвукової атаки. Деякі дипломати могли повністю втратити слух. Працівники дипмісії із кінця 2016 року страждали від різних симптомів, схожих на струс мозку. Американські медики теж не могли визначити причину симптомів. Стаття на CNN містить багато подробиць.

Пєрєіґрал™

 У Ватикані готують візит Папи Римського до агонізуючої моцкви My two cents // Не інакше, на отпєваніє «гаспрома» їде. :)
 Чутки. Пентагон підготував план превентивного удару по стартових майданчиках ракет московського терористичного угруповання «КНДР». За неофіційною інформацією, план передбачає атаку важкого бомбардувальника B-1B з військової бази в Гуамі. Зараз там шість таких бомбардувальників.
 Японія заявила про готовність збивати ракети КНДР при спробі атакувати військову базу США
 Московсько-фашистський військовий шпигунський літак Ту-154 пролетів над Пентагоном, Білим домом і Капітолієм та іншими урядовими установами США в рамках Договору з відкритого неба
 Держдеп США: візит Плєшивого Карліка до тимчасово-окупованої Абхазії — недоречний


Чорне море ще всміхнеться

 В окупованому фашистом Криму лопнув один з головних банків — Гєнбанк

Назустріч Нюрнберґу

  Польське розслідування вбивства рашистами Качинського у Ту-154 під Смоленськом: уламки мають сліди вибуху. Польська комісія, яка розслідує обставини загибелі Леха Качинського в авіакатастрофі під російським Смоленськом, заявила, що пошкодження крила президентського літака вказують на вибух. My two cents // Всесвітній Антифашистський Трибунал наближається з неймовірною швідкістю. Скоро рашистські генерали наввипередки квапитимуться утікти з моцкви з то-о-о-овстими папками документів, аби виторгувати свої нікчемні життя на явку з повінной і свідчення на Трибуналі

У своїй сторонці

 Дозволено все, що прямо не заборонено: Нацбанк оприлюднив новий законопроект про валюту
My two cents // Угу, тільки незрозуміло, як це стикується з оцим:
 В інституті Патона знайшли "фабрику" генерування криптовалюти Bitcoin. «Випуск і обіг грошових сурогатів криптовалюти Bitcoin на території України заборонені згідно з ч. 2 ст. 32 Закону України "Про Національний банк України», - йдеться в постанові.

 Кабінет міністрів схвалив законопроект про впровадження єдиного рахунку сплати податків і зборів, єдиного соціального внеску для платників податків. Відповідне рішення було прийнято урядом на засіданні в середу. Згідно з повідомленням на сайті Міністерства фінансів України, законопроектом передбачається право платника податків за власним бажанням відкрити за допомогою електронного кабінету єдиний рахунок у Казначействі і використовувати для сплати податкових зобов'язань з податків і зборів, єдиного соціального внеску. Платник податків матиме можливість сплатити такі податкові зобов'язання, як податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств, рентну плату, екологічний податок та інші податки і збори, крім ПДВ та акцизного податку з реалізації пального.
 У Києві відсьогодні заборонено платити готівкою за парковку. Водії можуть обрати інші способи оплати за паркувальне місце.
 Сканер відбитків та електронний підпис: робочі місця нардепів і залу Ради збираються переобладнати My two cents // Цікаво, що придумають у відповідь кнопкодави.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Під час судового засідання щодо держзради московсько-фашистського гауляйтера Януковича зачитали його лист до москвопуйла з проханням «путєнввєді». Демонстрацією цього листа на засіданні Радбезу ООН дохлий Чюркін намагався легітимізувати вторгнення фашиста до України.
 Поки ще живий. СБУ заочно оголосила підозру московському терористу, "заступнику міністра доходів та зборів" тербанди "ДНР"
 Суд залишив під вартою ще на 60 діб підозрюваного у держзраді полковника Без'язикова
 Обшуки в редакції видання "Страна.ua" проходять у справі про розголошення держтаємниці - СБУ
 Україна розірвала угоду з терористичною моцквою щодо експорту військової техніки до третіх країн. Кабінет міністрів України ухвалив постанову “Про припинення дії Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок взаємодії при здійсненні експорту товарів (продукції) військового призначення до третіх країн”. My two cents // Краще пізно, ніж ніколи, ага. Насправді, договори з моцквою не варті навіть клаптика паперу, на якому вони написані. Але Україна повинна мати формально-стійку юридичну позицію. Договір забороняв Україні (і моцкві, але моцква і так плювала) самостійно торгувати зброєю, яка була розроблена спільно під час московської окупації 1922-1991. Тепер Україна має повне право постачати зразки совєцької зброї до НАТО, аби армії Коаліції могли тренуватися її ліквідовувати. Бо потім згодиться під час битви за москву. :)
 У двох закарпатських митників знайшли іноземні паспорти та сотні тисяч на депозитах
 В Україні за торгівлю немовлятами планують ув'язнювати довічно

Наша постійна рубрика «прінял за бобра»

 В Югре голая женщина в центре города распилила себе промежность ножовкой (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Хабаровском крае опекун 5 лет насиловал пятерых приемных детей (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Чапаевске отец забил до смерти дочь гантелью (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Таджик упал на швабру и порвал анус в Петербурге. Медики диагностировали у 30-летнего мужчины повреждение ануса с непроникающей ушибленной раной промежности. Пострадавший находился в тяжелом состоянии. Позже пациент рассказал, что в поселке Бугры неожиданно упал на ручку швабры. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Петербуржец зачем-то засунул себе в анус пасхальное яйцо из дерева, которое 6 часов неудачно доставала жена, а потом извлекли врачи (ахтунґ, фаш.ресурс)
 В Омске отморозок сначала хотел угнать машину, но его прогнали дачники, тогда он забежал в соседний дачный дом и без причин зарезал 75-летнего пенсионера (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Мальчик погиб от удара током, делая селфи в Нижегородской области (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Россияне назвали главных врагов страны - это США, Украина и Германия (ахтунґ, фаш.ресурс)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Сторінку створено Середа, 18 Жовтень 2017 14:51

Жовтень 2017

П В С Ч П С Н
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 1819202122
23242526272829
3031     
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати