bytebuster: (ДеФюнес1)
2014-03-03 05:32 pm

[sticky entry] Sticky: Це навіть вартує верхнього посту.


Нашою головною проблемою є те, що ми не вміємо користуватися інформацією. Навіть тою, яка є доступною, не кажучи вже про ту, яку доводиться відшукувати серед інформаційного шлаку.

Мета цього блоґу НЕ полягає в інформуванні читача. Натомість, я намагаюся показати інструменти досягнення інформаційної грамотності, щоб кожен з нас міг використовувати ці інструменти в усіх сферах свого життя.

Щодо тематики цього блоґу, політики френдування тощо — читайте цей допис.

Декілька головних, фундаментальних статей (близько десятка) угруповано під теґом «0 головне». Якщо не маєте часу/можливості/бажання читати весь бложик, перегляньте хоча-б ці статті. Я цілком серйозно.

Цей блоґ транслюється у наступні мережі:
 • DreamWidth: [dreamwidth.org profile] bytebuster. Дрім — це основний журнал.
 • LiveJournal: [livejournal.com profile] bytebuster. ЖЖ — це було колись дзеркало, вже закрите.
  Усі дописи із ЖЖ скопійовані до окремого журналу на Дрімі: [personal profile] bytebuster463 (окремого — з технічних причин).
 • Facebook: Valdis Buster
 • Twitter: bytebuster463 — Фейсбук і Твітер у паузі, бо нема прямого передруку із Дріму до ФБ/Тві.

А про мої інтереси все легко можна зрозуміти отут:
profile for bytebuster on Stack Exchange, a network of free, community-driven Q&A sites

Пошук у цьому бложику:
 
По цьому бложикуПо усьому інтернету
bytebuster: (Life)
2017-05-27 02:42 pm

Алгоритм Google AlphaGo виграв у чемпіона світу у Го

Це ще не Чемпіонат світу, але вздрючити Ke Jie — це вже велике досягнення.
Перед цим алгоритм зіграв 60 партій з найвидатнішими гросмейстерами. З рахунком 60:0.
Якщо хто не знає правил, то ось, маєте шанс навічитися. Серед коментаторів — дядечки, які програмували алгоритм, і тітоньки, які явно гуру. Особливо розумна тітонька-коментатор, яка приєдналася до коментування на 01:31:00.
Але попереджаю. Відео 4 з половиною години (не шість, і то добре). :-)

bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
2017-05-26 08:46 pm
Entry tags:

Музична пауза — Cosmic Gal — Space Fever (1979)

Ось вам трошки вінтажного спейс-порну у стрічку. :-)

bytebuster: (GangnamCat)
2017-05-26 07:46 pm

Історичне — АльтернативаВ Испании нет памятников Франко, а вспоминать Каудильо добрым словом почитается за дурной тон. Единственным напоминанием о нём остаётся монумент в Эскореале, дань памяти тем, кто сражался в Гражданской войне по обе стороны фронта. История, вернее, память людская несправедлива и человеку не свойственно анализировать. Он был диктатор, а значит был плох. Для кого плох, а главное, почему? И была ли ему альтернатива и какова была она? Этот вопрос, пожалуй, самый главный. Что было бы, если бы не он?

Я, да и не только я, уже много раз говорил, прежде чем осуждать какое-либо историческое событие, подумайте об альтернативе, лучше она или хуже. Да, история, в который раз готов повторить, никогда, или почти никогда, не даёт выбирать между хорошим и плохим. Выбор, как правило, между плохим и ещё хуже, поэтому, не спешите осуждать. Возвращаясь к Франко, скажу, что совершенно очевидно, что выбор был небогат. Либо он, либо коммунисты. Для меня абсолютно очевидно, кто более предпочтителен и по моему скромному мнению, не республиканцам должны стоять памятники по всей Испании, а тому, кто её спас именно от такого развития событий, кто, ценой колоссальных жертв сумел отстоять независимость страны.

Именно независимость, ибо Испания стремительно превращалась в советскую колонию, где тогдашние "ихтамнеты" чувствовали себя как дома. Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
2017-05-26 07:06 pm

Новини одним рядком (3/3)

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Гаспром, гудбай. До України зайшов ще один міжнародний газовий трейдер. Основним ліцензованим видом діяльності компанії DufEnergy Ukraine є торгівля природним газом.
 Екваторіальна Гвінея стала членом нафтового картелю ОПЕК. У грудні 2015 року країна приєдналася до 10 країн, що не входять в ОПЕК, які готові були скоротити видобуток нафти в рамках угоди з картелем. My two cents // Думаю, що Екваторіальна Гвінея — це гідна заміна ошалєвшій від собствєнной безнаказанності фашистської бєнзоколонкі. Тому що Екваторіальна Гвінея — це Цивілізація, порівняно з Улусом Джучі.

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Вата палає; публікую з метою чісто-поржать з недолугих спроб дібілів обвинувачувати когось у тому, чим займаються самі у себе:
Госдума России приняла проект обращения к Парламентской ассамблее ОБСЕ с призывом осудить решение о блокировке роssийских социальных сетей.
"Депутаты Государственной думы обращаются к Парламентской ассамблее Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе с призывом осудить противоправные действия украинских властей и потребовать отмены их решений, нарушающих фундаментальные права и свободы человека на Украине"
Таким образом, говорится в обращении, "на глазах мирового сообщества продолжается формирование авторитарного государства, основанного на идеях национального превосходства, ксенофобии, межэтнической и межрелигиозной вражды, подавляющего инакомыслие, свободу слова и жестко ограничивающего беспрепятственный доступ к информации".
"Попирается и Конституция Украины, статья 34 которой провозглашает, что каждый имеет право свободно собирать, хранить, использовать и распространять информацию устно, письменно либо иным способом - по своему выбору".

Read more... )
bytebuster: (Alf)
2017-05-26 06:46 pm
Entry tags:

Кубіки

Перший кубік — просто фтряпкі. Все так і є!


(((( +9 )))) )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
2017-05-26 06:06 pm

Блогосфера про війну

 anti-colorados: В период между окончанием Первой Мировой и началом Второй Мировой Войн, совок пытались уничтожить как рассадник коммунистической заразы. Поскольку по горячему этого сделать не удалось, Запад комбинировал различные варианты альянсов, чтобы придушить большевистскую гадину.
Но уж больно не хотелось мараться в кровь […]
По здравому рассуждению и законам экономики страна, перегруженная военными расходами, очень быстро обанкротится, ибо там очень скоро банально будет нечего жрать, а это приведет к социальному взрыву.
То есть, Запад устраивала милитаризация Москвы и он в этом активно помогал. Думаю, американские проектировщики и инженеры вполне представляли себе, что именно они строят в совке и как он будет использовать производственные мощности. Тем не менее, стройки продолжались.
Запад устраивали оба возможных варианта – разрушение совка под тяжестью военных расходов или хорошая война совка с Германией.
Но там не учли особенности, которую им трудно понять и правильно выстроить формулу воздействия.
Дело в том, что на России или совке, социальный взрыв жестко не привязан к законам экономики и его нужно тщательно и настойчиво создавать. Рабские массы пролетариата могли опускаться, в плане благосостояния, такие глубины, что в это трудно поверить.

 Дивуюся, як розумні люди можуть заблукати у трьох деревах. Ось, наприклад, шановний Архітектор пише у статті під красномовною назвою Свобода или порядок:
Томас Джефферсон (тот, который на двух баксах) сказал следующие слова: «Общество, готовое променять частичку свободы на частичку порядка, утратит и то и другое — и ни того ни другого не заслуживает». А свобода в этом случае – это категория осознанной необходимости каждым отдельным индивидом. Поэтому радость и восторг публики по поводу любого ограничительного или запретительного акта под соусом порядка и безопасности лично в моем представлении вписывается именно в эту схему.

Read more... )
bytebuster: (CH-biang3biang3mien4)
2017-05-26 05:46 pm
Entry tags:

Музична пауза — Baccara — Sorry, I'm A Lady (1977)

У коментарях, як завжди, оголошується перепис старпьорів, як я. :-)

bytebuster: (Unnamed04)
2017-05-26 05:31 pm

Новини одним рядком (2/3)

Московсько-арапський тероризм

 В Афінах підірвали авто із екс-прем’єром Греції. Вибуховий пристрій було заховано в конверті. Пападемос також займав пост віце-президента Європейського центрального банку.
My two cents // Щоб було зрозуміло, що тут відбувається:
У вівторок країни єврозони знову не змогли домовитися про виділення Греції чергового траншу кредиту.
Парламент Греції, попри масові протести розбещеного лінощами населення, схвалює новий пакет заходів жорсткої економії.
Тобто, якщо трошки грубувато називати речі своїми іменами, то можна сформулювати так:

 1. Греки за минулі 20 років відучилися працювати
 2. Їм у цьому активно допомагало власне начальство
 3. А гроші звідки? — Частина від ЄС, а частина — від моцкви.
 4. В обмін грецький прем'єр Цитрус лобіює московські інтереси, підриває єдність ЄС щодо спротиву московській загрозі тощо.
 5. Причому, греки настільки вдало маніпулювали на політичній арені, що примудрялися отримувати пожрать як від моцкви, так і від самого ЄС. Типовий шантаж у дусі московської банди «КНДР», ага.
 6. І усіх усе влаштовувало. До того моменту, коли у моцкви не закінчилися гроші.
 7. І греки зрозуміли, що далі — цуґцванґ. У кращому випадку — викриття шашнів з моцквою і судове переслідування грецьких вата-жків. У гіршому — соціальна нестабільність, аж до можливості воєнного перевороту. Хто не знає, на що здатні греки, — ґуґліть про «чорних полковників».
 8. І тому греки, всупереч власному бажанню — і бажанню розбещеного лінощами охлоса! — змушені обирати режим жорсткої економії.
 9. З іншого боку — вже не треба бути маріонеткою моцкви, яка зсередини руйнує єдність ЄС.
 10. Що моцкві, природно, не подобається.
 11. І моцква робить єдине, що вона вміє — фізично вбиває тих, хто у Греції приймає рішення. Що ми і спостерігаємо у цій новині.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
2017-05-26 09:18 am

Новини одним рядком (1/3)

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Ригівський реванш не пройшов. Рада відмовилася скасувати закон про мовні квоти на ТБ
 Ригівський реванш не пройшов. Рада не схотіла скасовувати заборону на власвіську калорадську стрічку
 Доля банків держави-терориста в Україні: НБУ отримав запити про погодження покупки московських "Сбєрбанку" та "Промінвестбанку"
 Міськрада Чернівців заборонила діяльність колабораціоністського угруповання "Оппоблок"
 Дискусія про візи в Україну для московитів: якась алкоголіца із угруповання "МЗС РФ" завила про «шлях у нікуди».
 Та сама алкоголіца нарікає, що Брюссель "втратив ідентичність". Алкоголіца Захарова вирішила, ніби щодо України Євросоюзу "всі цінні вказівки спускалися з "обкому".
 У тому само алковєдомствє заявили, що заборона в Україні калорадської стрічки колабораціоніста Власова відкладе виконання Мінських угод

 Суд відпустив під заставу в 15 мільйонів екс-керівника податкової Луганщини Антипова
 Суд випустив під заставу екс-начальника Дарницької податкової Києва
 Суд відпустив під заставу екс-заступника голови податкової Полтавської області

Read more... )
bytebuster: (IT Crowd Jen)
2017-05-25 05:09 pm

Блогосфера про війну

 anti-colorados: Началось?
Как сообщают, в операции непосредственно приняли участие 500 сотрудников военной прокуратуры и свыше 1700 полицейских. Еще к ней подключено не названное количество нацгвардии. При этом, только обысков проводится около 500. Наверняка, силами нацгвардии задержанных будут вертолетами доставлять в Киев, где им будет избираться мера пресечения.
А теперь представим, что же это такое, в плане исполнения.
Те, кто так или иначе имеет представление о процессуальном оформлении следственных действий, прекрасно представляют, что правильная фиксация проведения обыска – серьезное и емкое мероприятие.
Из представленной статистики можно понять, что в рамках операции организовано 500 следственных групп из прокурора и трех полицейских.
Пойдем в обратном порядке от этой статистики. Для проведения обысков надо было вынести соответствующее количество постановлений.
Их надо было составить и утвердить, согласно нормам криминального процесса.
Но обыск это уже завершение целого комплекса мероприятий, в ходе которых уже становится понятно, у кого, где и что искать.

Read more... )
bytebuster: (Unnamed04)
2017-05-24 08:46 pm

Новини одним рядком

В ріднім краю панувати не дамо нікому

Тема дня — масове упіймання корупціонерів колишнього окупаційного режиму

  В Україні відбувається наймасштабніша поліцейська спецоперація усіх часів.
1,700 поліцейських і близько 500 військових прокурорів проводять 454 обшуки у 15 областях України
У рамках справи Клименка відбувається одномоментне затримання ряду ватажків окупаційної банди Яниковочів для доставки в суд для обрання запобіжного заходу.
Затримано близько 23 корупціонерів, включаючи топ-"податківців" Донецької, Харківської та інших областей.
Вилучені мільйони доларів готівкою і матеріальні цінності
"Зараз відбувається операція відносно перших керівників та їх заступників 15 обласних управлінь Міністерства доходів і зборів (на той момент), так званих державних податкових адміністрацій, які мали пряму причетність до організації та функціонування податкових майданчиків, внаслідок чого злочинна організація Януковича і Клименка змогла збагатитися за рахунок платників податків на доведену слідством суму у 97 млрд грн", - наголосив Матіос.
 У розслідуваннях НАБУ фігурує 33 державних підприємства.
Сума збитків, яка встановлена у ході цих розслідувань, складає майже 80 млрд грн.
 Усіх упійманих корупціонерів звозять до Києва. Міністерство внутрішніх справ опублікувало відео доставки в аеропорт Жуляни (Київ) затриманих у рамках масштабної антикорупційної спецоперації. Відео опубліковано на сторінці МВС у Facebook.

Read more... )
bytebuster: (Default)
2017-05-24 07:46 pm

Оповіданнячко про війну

Кум рік назад розказував, що почали в Києві бєглі руські опозиціонери пропадати. Бува вийде бувший журналіст комсомолки за кефіром чи там в домі свободной росії чарчину тяпнути - і поминай як звали. І поліція його шука, і есбеу, і Дім Сірка - а нема ніде. Пропав чоловік, одні кредити і носки розпаровані під ліжком лишилися.

А недавно роз'яснили таки ту ситуацію. Переодівся, значить, сержант Петренко у костюм од Юдашкіна, косоворотку під піджак надів і Яндекс-браузер в ноутбуці поставив. І вийшов вечором сала до штєц прикупити. Йде по Юри, калінку з телефона слуха і морду кірпічом держе, мол устав я від вас малоросів немазаних, аж кушать не можу. Аж тут підходе до нього дідок та й пита:

- Руський ви, барін?

- Ну да.

-Скучно вам?

- Так як же не скучно. Провінція ото, сєвєрна корєя, вконтакт запрітили, нічо не міняється і мене ніхто не уважа, а в мене 15 суток арешту і гігабайт селфі із автозаку. Шо ж не так з вашим народом то, отєц?

- А ти до нас приходь - каже дідок. - Вот держи візитку. У нас тут можна всіх повчати за гроші.

Забрав Петренко ту візитку і за тим адресом облаву устроїв. А по адресі тій підвал оказавсь, де всі піймані руські сиділи і один одного повчали. А хто уставав і не міг говорити, того осавул канчуком бив і унітаз мити заставляв. То Петренка за находку цю до майора повисили, а підвал отой міністерству оборони підпорядкували, щоб порядок був.

(Вовчик Сірий)

bytebuster: (Default)
2017-05-24 06:46 pm

Анекдотці про війну

Собчак, сидя в тюрьме народов, записала обращение к президенту свободной страньі, в котором рассказала, что он неправильно строит демократию.

Лучшая украинская соцсеть - "Миротворец". Кто жить не может без ВК и ОК - добавляйтесь, все ваши уже там.

Ватница из страны, где дают сроки за ловлю покемонов и лайки в соцсетях, рассказывает Президенту Украины о войне с собственным народом.

Проверяли Поклонскую.
Сломали дуриметр.
Собчак проверять нечем.

Посмотрел схему московского метрополитена с его кольцевыми дорогами, поймал себя на мысли, что кто то специально мишень нарисовал.

Уполномоченный по правам человека в России Татьяна Москалькова обратилась к президенту США Дональду Трампу с просьбой помиловать российского наркодилера Константина Ярошенко.
А к Путину, чтобы помиловать, например, журналиста Олега Сенцова, она не обращалась.

"Путин отправит еды жителям Венесуэлы".
- Почему Венесуэлы, а не России?!
- Потому что жители Венесуэлы протестуют на улицах, а вы в курилке.

Путин насчитал около 400 шпионов на России. В ответ на это шпионы насчитали около 400 путинов в Кремле.

Собчак начала такие вещи говорить, как будто холостяк Путин ее в пузико поцеловал.

Интересно, что ещё нужно запретить в Украине, чтобы на России по центральным каналам пропаганды начали учить население устраивать митинги, жечь шины и метелить ОМОН?

Діалог українців:
- Зрада!
- Перемога!
- Зрада!
- Перемога!
Собчак:
"Господин Президент..."
Українці (хором):
- Йди на хуй!

- Что-то давно Путин в батискафе не опускался на дно моря ?!
- Плохие воспоминания.. Когда он в прошлый раз опускался в Чёрное море, так его на дне встречал хор Александрова, распевая: "К нам приехал, к нам приехал ВладимВладимрыч дорогой!"

bytebuster: (IT Crowd Jen)
2017-05-24 06:33 pm

Блогосфера про війну (1/2)


 Кирилл Данильченко:
1) Мы тут не на продуктовой базе подъедаемся, а боремся с с Путинским режимом как можем - прибиваем яйца к полу, сидим в шаре и блеем про запрете Вконтактике.
2) Если бы ваши диды не погибли в 1147 году, то на месте нашей Москвы по прежнему еблись бы медведи.
3) К нам едут работать в Москву, Питер и Сургут на маржу от углеводородов ибо мы делаем великие реформы - строим самый высокий небоскреб в Чечне и возим собак олигархов на самолетах.
4) Мы объясняемся со всем миром и Европой за ваши медленные реформы. И не надо вот это про войну - разве это война 500 человек погибших в год?
Говноед, ослов ебавший.

Read more... )