bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московський кібертероризм і пропагондонство

 СБУ видворила з України московську пропагондоншу: в'їзд заборонений на три роки
 New York Times: Хакер з України може розкрити таємниці московсько-фашистських кібератак

Covfefe

 Після заворушень у Шарлотсвіллі Трамп нарешті засудив расизм My two cents // Здається, взагалі уперше за свою карʼєру
 Від Трампа йдуть бізнес-радники. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі кілька керівників відомих американських компаній вийшли з бізнесової ради при американському президенті. My two cents // Бізнес-еліти, акули імперіалізму, які «не мають честі і совісті», виявилися більш чистоплотними, ніж пересічні американські виборці. Так тожє буває.
 У Північній Кароліні мітингувальники перекинули пам'ятник військам Конфедерації. Акція протесту в Дюрамі пройшла після зіткнень неонацистських організацій і їх супротивників в Шарлотсвиллі.
 Голова Конгресу профспілок США пішов з радників Трампа. Через неналежну реакцію президента США Дональда Трампа на події в Шарлотсвіллі з бізнесової ради при американському президенті вийшов голова найбільшого профспілкового об'єднання країни. My two cents // Атлічна! Трамп, уся виборча кампанія якого базувалася на оклахомських реднеках без освіти — тобто, робітниках — посварився з профспілками. Ну молодець же!

 Трамп був змушений розпустити два консультативних органи, до яких входили бізнесмени. За останні дні з Ради з промислового виробництва вийшли кілька керівників відомих американських корпорацій. My two cents // Скоро залишиться один. Без ансамбля. Як його московський начальнік.
 Трампаньєтка Стів Беннон, радник Трампа щодо стратегічних питань, заявив про "економічну війну" із Китаєм. У Білому домі також припустили, що може статися через чверть століття у розрізі відносин двох країни. My two cents // Угу, самий час саме зараз оголошувати торгівельну війну з Китаєм. У мене лише одна фраза спада на думку — «слон в посудній лівці».
 Твіт Обами після зіткнень в Шарлотсвіллі став найпопулярнішим в історії Twitter. Перша частина запису набрала близько 3 мільйонів лайків і 1.2 млн ретвітів. Екс-президент в трьох твітах написав: "Ніхто не народжується з ненавистю до іншої людини за колір шкіри, походження або релігію. Люди повинні вчиться ненавидіти, і якщо вони можуть навчитися ненавидіти, то їх можна навчити любити, бо любов більш природна людському серцю, ніж її протилежність — Нельсон Мандела".
 Трамп звинуватив "обидві сторони" у сутичках у Шарлотсвіллі
На думку президента США, у Шарлотсвіллі обидві сторони конфлікту "здійснили напад одна на одну", але з обох боків були "пристойні люди".
My two cents // На фото — «пристойні люди», прихильники Трампа.  Бєзнадьога-точка-РУ. Веб-сайт американських неонацистів-трамспаньєток «Штурмовик» (The Daily Stormer), чия назва епічно збігається з назвою газети найбільш оголтєлої нацистської газєтьонкі «Штюрмєр», втратив хостинг на GoDaddy.
І куди б ви думали, він подався? Авжеж, до мамки! В доменну зону .RU My two cents // Сука-сука-сука, це ж епічно! Тепер усі нацисти в зборі. Можна вирубати усією зоною, одним махом. Бац! — і нема


Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Чистая прибыль головной компании «Газпрома» за первые шесть месяцев 2017 года упала в 11 раз к аналогичному периоду прошлого года, составив 17,4 миллиарда рублей. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Биткоин по капитализации опередил Роснефть. Капитализация рынка самой популярной криптовалюты в мире — биткоина превысила отметку в $73,5 млрд. Об этом свидетельствуют данные Coin Market Cap. Стоимость одного биткоина во вторник, 15 августа, составила $4455. Отметку в $4 тысячи биткоин преодолел 13 августа.
Капитализация криптовалюты, таким образом, превысила капитализацию «Роснефти». Ее стоимость на рынке 15 августа оценивают в $53,9 млрд (3,2 трлн рублей).

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Співробітниця СБУ шпигувала для московської терористичної банди «ФСБ»
 Нарешті Керівнику "Центру протидії корупції" Віталію Шабуніну вручили повідомлення про підозру через ніби побиття журналіста.
 На Сумщині СБУ затримала «вара́ в законє», який нелегально прибув з моцкви (а звідки ж іще)
 Суд заарештував нерухомість міністра енергетики Насалика
 Ейфорія минула: тисячі московитів повертаються з війни на Донбасі розбитими - журналіст. Росіяни, які воювали на Донбасі проти України та вижили, повертаються додому з травмами, ледве зводять кінці з кінцями та не можуть нічого вимагати від держави, в інтересах якої жертвували собою.

Остання агонія московії

 На моцкві ведмідь відгриз руку п’яному косолапу, який просунув руку у вольєр і намагався погодувати його згущеним молоком.
Сторінку створено Неділя, 24 Вересень 2017 23:00

Вересень 2017

П В С Ч П С Н
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
252627282930 
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати