bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Пєрєіґрал™

 ПА ОБСЄ може визнати моцкву — окупантом Криму і частини Донбасу – проект резолюції. У проекті резолюції комітету з політичних питань Парламентської асамблеї ОБСЄ Росія визнається окупантом, автори документа закликають Росію скасувати анексію Крим і дотримуватися домовленостей щодо Донбасу. My two cents // Ну от же, тільки вигнали рашиста Аграмунта — і завєртє!
 У Держдепі заговорили про можливе приєднання США до "нормандського формату"

Новина дня — світ з жахом очікує перемовин Трампа з терористами

 Меркель не збирається бути посередником між Трампом і Путіним на саміті G20 My two cents // А то зацілують з двох боків :)
 "Подивіться на ці обличчя": на вулицях Гамбурга напередодні G20 з'явилися плакати з портретами українських військових. Автори проекту хочуть нагадати, що в 1994 році Україна отримувала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, а зараз їй доводиться боротися з агресією РФ.
 Протести в Гамбурзі: у зіткненнях з протестувальниками постраждали 74 поліцейських. У Гамбурзі, напередодні саміту G20, група демонстрантів, одягнених в чорне, почала кидати пляшки та інші предмети в поліцію. У зв'язку з цим правоохоронці ФРН застосували перцевий спрей і водомети проти протестувальників. Поліція очікує, що в Гамбург прибудуть близько 100 тис. протестувальників з усієї Європи.
 Путіну і Трампу на саміті "Великої двадцятки" приготували "пекло" (фоторепортаж). На вулиці Гамбурга мають намір вийти 150 тисяч протестантів. Колючий дріт, кордони, забиті вітрини... напередодні G20 Гамбург готується до дозволених мирних демонстрацій і до насильства антиглобалістів, які ненавидять Трампа, Путіна і Ердояна. My two cents // А Гітлєра, Каддафі і Хусєйна — не ненавилдять, бо вже здохли. Вова, задумайся, може вже час? :)

 Чутки. ЗМІ дізналися про деталі зустрічі Трампа і Терориста №1: в кімнаті буде лише шість чоловік
 Саміт лідерів G20 починається у Гамбурзі на тлі протестів. Першого дня на полях саміту очікується серед іншого зустріч Дональда Трампа та Володимира Путіна.

 Зрада. Глава МЗС Польщі: «з Бандерою Україна не увійде в Європу»
 Перемога. Посла Польщі викликали до МЗС через рашистське висловлювання польського міністра про Україну. У ході зустрічі польському дипломату було наголошено, що в Україні з розчаруванням сприйняли нещодавні висловлювання глави зовнішньополітичного відомства Польщі стосовно нашої держави на тлі триваючого активного діалогу на високому рівні.
 Портніков: Підтримка України - не тільки в наших, але перш за все в польських інтересах. А відмова від підтримки - це не зрада України, це зрада Польщі. Одним необережним інтерв'ю глава польського зовнішньополітичного відомства Вітольд Ващиковський поставив під сумнів головний капітал польсько-українських відносин останніх 25 років. І цей головний капітал полягає навіть не в довірі та взаєморозумінні. Він полягає у відчутті реальності.

У своїй сторонці

 У Національній поліції створено Поліцейську академію
 Екс-прем’єр Литви, депутат литовського Сейму Андрюс Кубілюс: Реалізація економічної допомоги для України та українців – так званого “плану Маршалла” – переходить від політичних розмов до конкретних дій.
 Українське посвідчення водія переведуть на євростандарти. Уряд України зобов'язався до листопада завершити впровадження директив ЄС щодо посвідчень водіїв автотранспорту.
 Інформація про доходи у кілька кліків: в Україні запустили нову послугу на iGov. Зараз, за словами Дубілета, відповідь на запит про доходи приходить тільки в електронній формі.
 В Україні знову відклали перехід на цифрове телебачення. Кабмін продовжив термін використання радіотехнологій аналогового мовлення до 30 червня 2018 року.
 Електронний квиток у київському транспорті обіцяють впровадити до кінця року
 "Київстар" обіцяє 4G-зв'язок вже до кінця 2018 року, але за умови використання діапазону 1800 МГц.
 Рівно посередині. Україна посіла 64-те місце за рівнем життя серед 128 країн світу – дослідження My two cents // Агонізуюча моцква на 67-му, якщо кому цікаво.

України слава стане

 Європарламент підтримав нову версію торговельних преференцій для України. Більшість європарламентарів проголосували за надання Україні додаткових преференцій на ввезення сільськогосподарської продукції до ЄС. Обсяг ухвалених квот менший за первинну пропозицію Єврокомісії.
 Польща дала офіційний дозвіл на працевлаштування українців, які в’їхали за безвізом
 Пакистан може замовити велику партію українських танків "Оплот". Появу нового танка в армії Пакистану анонсувала пакистанська військово-аналітична спільнота Pakistan Defence
 Лоукостер Wizz Air почав літати з Києва до Варшави
 За період незалежності Україна виготовила 140 ракет та 27 космічних апаратів
 Україна на Ле-Бурже розширила співпрацю з Китаєм. У Піднебесній безперервно з'являються нові моделі літаків, такі як C919 та інші, а також підвищується попит на високоякісні авіадвигуни.
 Uber запустив у Києві новий сервіс із автомобілями преміум-класу
 Українські підприємства збільшили експорт свинини в 2,7 раза
 Україна збільшила експорт цукру в 10 разів
 Анна Музичук утримує третю позицію у рейтингу ФІДЕ кращих шахісток світу

Козацького роду

 Терористична моцква заявляє, що утримує 69 заручників, а не 132 My two cents // Утримування заручників, тим більше — з терористичними цілями — навіть одної особи — це злочини проти людяності, Трибунал і шибениця.

Трампіада

 Меркель, прямим текстом: Європа більше не може повністю покладатися на США як на партнера на світовій арені, в той час як Трамп просуває свою політику «Америка понад усе».
 "Мене звуть CNN, і мене атакував президент США": телеканал відповів "сумним" роликом на "побиття" Трампа My two cents // «Трамп називає нас фейк ньоюс. І у цьому є сенс, тому що ми, у тому числі робимо новини про фейки. Наприклад, про Трампа»
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Сторінку створено Неділя, 24 Вересень 2017 22:54

Вересень 2017

П В С Ч П С Н
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
252627282930 
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати