bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Дєрєвотів™ і газова гангрена

 Китайські нафтовики вперше в історії видобули з океанічного дна в Південно-Китайському морі "горючий лід" - з'єднання води та природного газу, що перетворилося на кристалічну речовину під високим тиском і впливом низьких температур. "Це буде такою ж великою подією, як сланцева революція, що сталася раніше в США. У підсумку методи використання енергії в майбутньому зазнають трансформацію", - заявив заступник Управління геологічних досліджень міністерства Чи Цзиньфа. My two cents // Буде прикольно, якщо КНР буде енергетичною наддержавою.

Трампіада

 Обкладинка свіжого номеру журналу Time. My two cents // Вона красномовно свідчить про позицію американців стосовно трампа і його московського начальства.
Ну і да, пропоную весь процес називати «Зашквар Дональда Блажєнного». :))

 Трампаньєтка Флінн проігнорував повістку в Конгрес. Юридичні експерти кажуть, що навряд чи Флінн погодиться передати документи Конгресу, тому що в цьому випадку він відмовиться від своєї конституційної гарантії від самозвинувачення.
 США формально розпочали процес перегляду умов Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA). My two cents // Трамп і його трампаньєткі послідовно руйнують економічну стабільність Цивілізації. Цікаво, коли Цивілізація нанесе трампаньєткам зворотнього удару?

Московсько-арапський тероризм

 Авіація США завдала удару по конвою терористичної банди Ассада і його союзників в Сирії My two cents // А хочете дізнатися, яких саме союзників Ассада? Читайте наступну новину.
 І тут же — миттєва відповідь. У Нью-Йорку на Таймс-сквер автівка влетіла у натовп людей. Загинула одна людина, поліція відкидає версію теракту. Кількість травмованих внаслідок ДТП у Нью-Йорку зросла до 19 осіб. Подробиці ДТП у Нью-Йорку: загинула 18-річна дівчина, водія двічі арештовували за водіння в нетверезому вигляді. За словами очевидців, автомобіліст їхав по зустрічній смузі, перш ніж врізався в стовп і зупинився.


Пєрєіґрал™

 У четвер у Каннах покажуть фільм про Донбас з Ванессою Параді. Знятий в Україні фільм розповідає про волонтерів, які потрапили в зону бойових дій на Донбасі.

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Держдеп не критикував блокування фашистських сайтів в Україні My two cents // Як і очікувалося, Мирося Гонгадзе просто набрехала. Офіційна заява Госдепу (на правах анонімності) зображена на картинці праворуч.

Чорне море ще всміхнеться

  ГПУ підготувала підозру Сталіну і Берії у злочині по депортації кримських татар My two cents // Злочини проти людяності не мають терміну давнини.
 Тут чудова стаття у тему: ermalex76: Украина запустила процесс Нюрнбергского трибунала по преступлениям КПСС
 Президент України Петро Порошенко ініціював створення робочої групи задля напрацювання пропозицій змін до Конституції щодо Криму, що гарантували би кримським татарам національну автономію.
 Порошенко присвоїв закатованому окупантами в Криму Решату Аметову звання Героя України
 Посольство США закликало московських загарбників припинити репресії проти кримських татар в Криму

У своїй сторонці

 Сенат Канади проголосував за створення зони вільної торгівлі з Україною. Після ратифікації у верхній палаті парламенту закон про скасування торговельних обмежень з Україною повинен підписати генерал-губернатор Канади.
 Імпорт легкових авто в Україну зріс на 80%

Від Сяну до Дону

  В ЄС невдовзі запрацює спільний командний військовий центр. Командний центр координуватиме проведення невійськових операцій за межами ЄС. У Брюсселі розраховують, що він запрацює за кілька днів. My two cents // Саме так, Командний центр військ Обʼєднаної Європи.

Остання агонія московії

 Вартість фашистського Гаспрому рухнула на 125 мільярдів ржу-блєй за один день (-3.91%). (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Це стало наслідком совєщанія у Терориста №2 "Жалкого", під час якого крємльовська хунта оголосила рабам, що 90,4 млрд ржу-блєй, які отримані від продажу "Роснєфті", кудись зникли. (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Гроші московських пенсіонерів згоріли на агонізуючій біржі агонізуючої моцкви. (ахтунґ, фаш.ресурс)
Пенсійні фонди москви грали на біржі грошами пенсіонерів, із очевидним результатом: грошики тю-тю. "Сыграли роль не оправдавшиеся надежды на администрацию Дональда Трампа",— пояснюють своє фіаско московські кідали. My two cents // Тобто, Трамп не лише у підʼїздах, але і поцупив пенсійні гроші.

...

Дата: П'ятниця, 19 Травень 2017 13:01 (UTC)
zhiva: (Default)
Від: [personal profile] zhiva
наїзд в Нью-Йорку - а хіба то не екс-морпіх був, у якого дах поїхав? "голоси чув" і все таке?
Сторінку створено Понеділок, 25 Вересень 2017 17:00

Вересень 2017

П В С Ч П С Н
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
252627282930 
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати