bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster

Московсько-арапський тероризм

 У колумбійському порту сталася серія вибухів, є загиблі. Щонайменше шість людей загинули і ще 20 постраждали.

Трампіада

 "Трамп, ето нє ваши пальчікі на чємоданє руssкой радісткі?" — Шашні Трампа з його московськими кураторами тепер розслідуватиме Мюллер. Призначення екс-директора ФБР Роберта Мюллера відбулося на тлі закликів представників Демократичної партії США покласти відповідальність за розслідування на не пов'язаних з американським мін'юстом фахівців.
 Фондові індекси США на фоні скандалів навколо Трампа впали до багатомісячних мінімумів. Індекс високотехнологічних компаній NASDAQ Composite опустився на 2,57%, індекс широкого ринку S&P 500 — на 1,82%.
 Bloobmerg: найбагатші люди світу втратили $35 мільярдів через скандали з Трампом. Білл Гейтс, який займає перше місце в рейтингу 500 найбагатших людей у світі зі статком у $86,8 млрд, втратив на зниженні вартості акцій Microsoft $1 млрд. My two cents // Шашні з Трампом так само токсичні, як шашні з московським начальством Трампа.
 Трамп поскаржився, що к жодному політику в історії США не ставилися гірше My two cents // Ідіот навіть думки не припускає, що аби до тебе ставилися краще, треба не красти, сплачувати податки і не мати шашнів з терористами.

 Трамп назвав розслідування його шашнів з терористами — "найбільшим полюванням на відьом". My two cents // Не на відьом, Трампе, а на терористів. Ще Буш після 9/11 обіцяв.
 The Guardian: Після призначення Роберта Мюллера спеціальним радником майбутнє президентства Дональда Трампа опинилося під загрозою.
З моменту приходу до влади Трамп діяв так, як ніби ця посада була обраною монархією, - і досі він тішив себе цією ілюзією, чому сприяла здебільшого раболєпна Республіканська партія. Але, що відрізняє президентство США від монархії, навіть в цих умовах, - це постійні інститути, які складаються з державних службовців, прокурорів і адвокатів. Трамп висміяв їх, назвавши "болотом", в якому всі продаються. Тепер "болото" завдало удару у відповідь.
Трамп посилив звільнення директора ФБР Джеймса Комі спробам знищити його репутацію і представити все так, ніби глава втратив довіру службовців. Це образило групу слідчих з великими навичками і повноваженнями – і це не ті люди, яких хотілося б втратити.
Трамп ускладнив ситуацію, маніпулюючи новопризначеним заступником генерального прокурора Родом Розенштейном в млявою спробі представити ситуацію так, ніби Розенштейн надав причину для звільнення Комі.
Тепер Розенштейн найняв Мюллера, щоб розслідувати можливу змову між кампанією Трампа і Москвою під час російського втручання у вибори 2016 року.
Одним словом, безсовісність Трампа обернулася проти нього, і у нього є багато нових причин для занепокоєння, як інституційних, так і особистих.

My two cents // Схоже, уся компашка у зборі. Для повного комплекту не вистачає лише Сраліна, Кім Ір Сена і Чє Ґєвари.
 The Wall Street Journal: Благодаря сделке с "Запорожсталью" Трампу построили отель. Не Манафортом единым: в партнерах у Рината остались люди, имеющие отношение к бизнесу президента США.
Московский Внешэкономбанк мог принимать участие в финансировании строительства отеля International Hotel and Tower в Торонто, находившегося под управлением Trump Organization.
 Reuters: Кум Путіна, український олігарх Медведчук таємно спілкувався із штабом Трампа

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Ще один. Вгодований московськими кривавими хабарями Генсек Ради Європи Ягланд: Блокування соціальних мереж не відповідає принципу свободи ЗМІ.  А ось і пояснення. Ягланд у приязних відносинах з Терористом №1.
 "Була ICQ. Де вона?": Заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків повністю підтримує обмеження присутності фашистських "пропагандистських машин" в українському інформаційному просторі.
 Поржать. В українських Google Play та App Store недоступний популярний додаток для обходу блокувань. У Google Play та App Store на сторінці додатку повідомляється, що він "недоступний у вашій країні". У компанії повідомляють про "технічні збої"
 Филипп Духлий: Мирослава Гонгадзе размещает текст у себя в ФБ. Он якобы от Госдепа. При этом ни на сайте госдепа, ни в его твитере его нет, официальный спикер Госдепа Mark Toner ничего такого не заявлял.
Т.е. текст - без подтверждения, без пруфов, просто вброс от Мирославы, фейк.
Из этого текста, возглавляемая Мирославой украинская редакция Голоса Америки, делает новость и размещает у себя на сайте. При этом этой новости, естественно, нет на основном сайте Голоса Америки.
Новость уже звучит так
"Держдепартамент США критикує рішення заборонити "ВКонтакте" та "Однокласники"
Далее эта "новость" разлетается по нашим СМИ, которые работают исключительно по стандартам БиБиСи - УП, Громадське и прочий низкопробный шлак.
Ну и вишенкой на торте - новость уже на российских помойках, включая одноклассники и вконтакт.
Такая себе мини-информационная атака против Украины. Вот из таких атак и складывается поражение в информационной войне.
 Qassab бреше: «в Польше избили украинскую школьницу»

В ріднім краю панувати не дамо нікому

 Цікаву знахідку знайшли військовослужбовці Державної прикордонної служби України в контрольному пункті в`їзду-виїзду «Мар`їнка». Під час огляду автомобіля «ВАЗ», на якому громадянин України рухався до непідконтрольного Донецька, прикордонний наряд в багажному відділенні автомобіля виявив старовинну скрипку роботи Страдіварі (Concert Violin Straduari). Знахідка датована 1730 роком випуску та ймовірно становить культурну і історичну цінність.
Громадянина та виявлений музичний інструмент передано співробітникам Національної поліції для прийняття правового рішення. Також перевіряється інформація щодо її походження, в тому числі на предмет викрадення, та куди саме її везли. Шановний френд telesyk пише: Если это действительно Страдивари - это будет фурор. У нас их нет и никогда не было. Напомню историю 1999 года, когда на евпаторийской таможне взяли турка со скрипкой
 Московського "вара́ в законє" кавказського походження, який намагався контролювати українських злочинців, піймали в Дніпрі
 Прокуратура открыла "мусорное дело": львовские чиновники получили повестки
 Массовая драка в Днепре 9 мая: задержан еще один рашист. Прокуратура будет ходатайствовать об избрании ему меры пресечения в виде содержания под стражей.

Чорне море ще всміхнеться

 Парубій переконаний, що Крим буде звільнено від московсько-фашистських загарбників. Сьогодні о 12.00 Верховна Рада разом з усією Україною вшановує хвилиною мовчання жертв геноциду кримськотатарського народу.
 Країну-злодія буде примушено повернути вкрадене: Порошенко про деокупацію Криму
 Порошенко назвав репресії проти кримських татар новою "підло прихованою депортацією"
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

If you are unable to use this captcha for any reason, please contact us by email at support@dreamwidth.org


 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.
Сторінку створено Понеділок, 25 Вересень 2017 17:04

Вересень 2017

П В С Ч П С Н
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 2223 24
252627282930 
Створено з Dreamwidth Studios

За стиль дякувати